KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8548110

nr 854 8110

Blandteknik

Torgmotiv, signerad, motivets mått: 48x63

måndag 21 oktober 2013
kl 19:43:34